Бромгексин - сироп

Бромгексин - сироп
Сухий кашель, який приносить втому, біль, болісні відчуття - головний симптом для роботи Бромгексину. Від кашлю Бромгексин є, мабуть, найвідомішим ліками на вітчизняному ринку. І це виправдано, тому що за 15 років існування він підтвердив свою результативність.

Бромгексин - склад


Активним з'єднанням, яке впливає на мокротиння в легенях, виступає бромгексину гідрохлорид. При виникненні кашлю слизова оболонка, що покриває бронхи, втрачає свої звичайні властивості, збільшується її в'язкість, тому вона насилу відокремлюється і утворює середу з підвищеною кислотністю. Така ситуація і порушує роботу бронхів. Бромгексину гідрохлорид впливає на мокроту, усуваючи її кислотність і сприяючи відновленню нейтрального середовища. Крім того, в завдання бромгексину входить активація діяльності бронхів, завдяки чому мокрота виходить з них.
Після того як бронхи очищаються, середовище всередині приходить в нормальний стан, що і призводить до усунення всіх виражених ознак хвороби. Завдяки своїм складовим та механізмом впливу Бромгексин при сухому кашлі виступає головним помічником і його використовують при діагностиці таких хвороб, як:

  • бронхіти і трахеобронхіти;

  • бронхіальна астма ;

  • пневмонія;

  • туберкульоз легенів ;

  • інші гострі і хронічні ураження бронхів;

  • післяопераційний період.


  • Бромгексин сироп виготовляється з води, евкаліптової олія, етилового спирту та інших добавок. За рахунок додавання ароматизаторів сироп має приємний фруктовий аромат.

    Як приймати Бромгексин?


    Бромгексин, його спосіб застосування та дози, розрізняються по необхідних заходів для пацієнтів різного віку. Що вибрати: сироп, розчин або форму таблеток, зазвичай рекомендує лікар. Маленьким найчастіше прописують сироп, таблетки вибирають для підлітків і дорослих людей.
    Прописують прийом Бромгексину три рази на добу: дорослим по 8-16 мг, дітям від 6 до 14 років по 8 мг, дітям від 2 до 6 років-по 4 мг, дітям до 2 років по 2 мг. Бромгексин можна придбати в таблетках по 4 і 8 мг, в упаковках по 102025 або 50 штук.
    Бромгексин сироп продається у флаконі по 60 або 100 мл, в комплекті для зручності застосування йде мірна ложечка. 5 мл сиропу відповідають дозі 4 мг таблетки.
    Бромгексин для інгаляцій в аптеці запропонують у вигляді розчину. Приготування інгаляцій починається з розведення цього розчину з дистильованою водою (пропорція 1:1) та подальшого його нагрівання. При проведенні інгаляції доза для дітей до 2 років становить 5 крапель, до 6 років - 10 крапель, до 10 років - об'єм 1 мл, до 14 років - 2 мл, а для дорослих - 4 мл
    Перед проведенням процедури рекомендується отримати консультацію лікаря, щоб вони не призвели до негативних наслідків і побічних ефектів.

    Бромгексин - аналоги


    По-перше, слід сказати, що в аптеках існує російський варіант Бромгексину поряд з Бромгексином Берлін Хемі. Він проводиться в тих же варіантах, що й російський аналог. За активного компоненту ці ліки збігаються, а отже, за способом впливу теж. Бромгексин з Росії коштує дешевше.
    Аналогами Бромгексину виступають Солвін і Бронхотил, які в загальній міжнародної класифікації прирівнюються до
    Бромгексин - сироп
    Бромгексину, що пояснює рівнозначність ліків.
    Один з найпопулярніших замінників Бромгексину - це Амброксол, який сам виступає продуктом розпаду Бромгексину. За своєю спрямованістю впливу на ці з'єднання абсолютно ідентичні. Отже на питання, що краще бромгексин або лазолван, прямої відповіді немає, адже основним складовим лазолвана виступає амброксол.
    Часто Амброксол воліють Бромгексину з тих причин, що це пряме з'єднання, що впливає на нашу мокротиння, тоді як Бромгексин повинен ще розкластися до стану останнього. Отже, вплив проходить швидше, легше, і можливо, результативніше.
    Додати коментар